Private Message Flood Protection (2.0.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Roles
ca: Rols

en: Duration
ca: Durada

en: Limit
ca: Límit

en: Posts
ca: Articles

en: Values
ca: Valors

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
