Private Message Flood Protection (2.0.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Weight
fr: Poids

en: Label
fr: Libellé

en: threads
fr: fils de discussion

en: Roles
fr: Rôles

en: Duration
fr: Durée

en: Limit
fr: Limite

en: Posts
fr: Contributions

en: posts
fr: publications

en: Threads
fr: Fils de discussion

en: Values
fr: Valeurs

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title
