Private Message Flood Protection (2.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Roles
hr: Uloge

en: Duration
hr: Trajanje

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Posts
hr: Unosi

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
