Private Message Flood Protection (2.0.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Roles
lt: Rolės

en: Duration
lt: Laikas

en: Limit
lt: Limitas

en: Posts
lt: Įrašai

en: Values
lt: Reikšmės

en: Weight for @title
lt: @title svoris
