Private Message Flood Protection (2.0.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: threads
lv: pavedieni

en: Roles
lv: Lomas

en: Duration
lv: Ilgums

en: Limit
lv: Limits

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Values
lv: Vērtības

en: Weight for @title
lv: Svars @title
