Private Message Flood Protection (2.0.0-alpha4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Limit
th: จำกัด

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
