Private Message Flood Protection (2.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Roles
ka: როლები

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Posts
ka: პოსტები
