Private Message Flood (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Roles
bg: Роли

en: Duration
bg: Период

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
