Private Message Flood (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Roles
ca: Rols

en: Duration
ca: Durada

en: Values
ca: Valors

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
