Private Message Flood (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: Roles
ja: 役割

en: Duration
ja: 期間

en: Values
ja: 値

en: Private Message
ja: プライベートメッセージ

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
