Private Message Flood (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Values
ta: மதிப்பீடுகள்

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
