Private Message Flood Protection (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Weight
es: Peso

en: Label
es: Etiqueta

en: Duration
es: Duración

en: Limit
es: Límite

en: Posts
es: Envíos

en: Threads
es: Hilos o conversaciones

en: Values
es: Valores

en: Private Message
es: Mensaje privado

en: Weight for @title
es: Peso para @title
