Private Message Flood (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Weight
nl: Gewicht

en: Roles
nl: Rollen

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Limit
nl: Limiet

en: Posts
nl: Berichten

en: Values
nl: Waarden

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title
