Private Message Flood (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Roles
sv: Roller

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Limit
sv: Begränsning

en: Posts
sv: Inlägg

en: Values
sv: Värden

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
