Private Message Flood (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Duration
hu: Időtartam

en: Limit
hu: Korlát

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Values
hu: Értékek

en: Weight for @title
hu: @title súlya
