Private Message Flood (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Roles
pl: Role

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Posts
pl: Wpisy

en: Values
pl: Wartości

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
