Private Message Flood (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: Roles
uk: Ролі

en: Duration
uk: Тривалість

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Posts
uk: Дописи

en: Threads
uk: Нитки

en: Values
uk: Значення

en: Private Message
uk: Приватне повідомлення

en: Weight for @title
uk: Вага для @title
