Private Message Flood (8.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: Roles
vi: Vai trò

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Limit
vi: Giới hạn

en: Posts
vi: Số bài gửi

en: Values
vi: Giá trị

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
