Private Message Flood Protection (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Roles
ar: الأدوار

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Limit
ar: حد

en: Posts
ar: المحتوى

en: Values
ar: قيم

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
