Private Message Flood Protection (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Roles
jv: Parāgā

en: Posts
jv: Kiriman

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
