Private Message Flood Protection (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Roles
bg: Роли

en: Duration
bg: Период

en: Posts
bg: Мнения

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
