Private Message Flood Protection (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Values
gu: મૂલ્યો
