Private Message Flood Protection (8.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Weight
sq: Pesha

en: Roles
sq: Rolet

en: Posts
sq: Dërgime

en: posts
sq: përmbajtja

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
