Private Message Flood Protection (8.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Roles
he: תפקידים

en: Duration
he: משך

en: Limit
he: גבול

en: Posts
he: הודעות

en: Values
he: ערכים

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
