Private Message Flood Protection (8.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Roles
oc: Ròtles

en: Duration
oc: Durada

en: Posts
oc: Contribucions

en: Values
oc: Valors

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
