Private Message Flood Protection (8.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: threads
da: tråde

en: Roles
da: Roller

en: Duration
da: Varighed

en: Limit
da: Grænse

en: Posts
da: Indlæg

en: Values
da: Værdier

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
