Private Message Flood Protection (8.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Weight
hi: मान

en: Label
hi: लेबल

en: Roles
hi: भूमिका

en: Duration
hi: अवधि

en: Limit
hi: सीमा

en: Posts
hi: प्रविष्टियाँ

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
