Private Message Invites (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Subject
ast: Asuntu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina
