Private Message Invites (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Created By
nl: Aangemaakt door

en: Invited By
nl: Uitgenodigd door
