Private Message Invites (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Subject
pt: Assunto

en: Reset
pt: Redefinir

en: Created
pt: Criado

en: All
pt: Tudo

en: Page
pt: Página

en: Desc
pt: Decrescente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal
