Private Message Invites (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Subject
sl: Zadeva

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran
