Private Message Invites (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Subject
sr: Предмет

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
