Private Message Invites (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Subject
uk: Тема

en: Reset
uk: Скинути

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Private Message
uk: Приватне повідомлення

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Created By
uk: Створив
