Private Message Invites (1.0.1) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Subject
es: Asunto

en: Reset
es: Restablecer

en: Created
es: Creado

en: All
es: Todo(s)

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Private Message
es: Mensaje privado

en: Master
es: Máster

en: Created By
es: Creado por

en: Invite sent to %invitee
es: Invitación enviada a %invitee

en: You have accepted the invitation.
es: Has aceptado la invitación.
