Private Message Invites (1.0.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Subject
fi: Aihe

en: Reset
fi: Palauta

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
