Private Message Invites (1.0.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық
