Private Message Invites (1.0.1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Subject
oc: Objècte

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Master
oc: Maître
