Private Message Invites (1.0.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Submit
ps: ولیګه

en: Subject
ps: موضوع

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
