Private Message Invites (1.0.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Body
sk: Text

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Subject
sk: Predmet

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
