Private Message Invites (1.0.1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Subject
sv: Ämne

en: Reset
sv: Återställ

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Created By
sv: Skapad av
