Private Message Invites (1.0.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Subject
bg: Тема

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Apply
bg: Търси
