Private Message Invites (1.0.2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Subject
eu: Gaia

en: Reset
eu: Garbitu

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
