Private Message Invites (1.0.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Submit
is: Lat inn

en: Operations
is: Atgerðir

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Reset
is: Tómstilla

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll
