Private Message Invites (1.0.3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Operations
bs: Operacije

en: Subject
bs: Naslov

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
