Private Message Invites (1.0.3) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Subject
el: Θέμα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
