Private Message Invites (1.0.3) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Subject
fr: Objet

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: All
fr: Tout

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: Master
fr: Principal

en: Created By
fr: Créé par

en: Register Link
fr: Lien d'inscription

en: Invite sent to %invitee
fr: Invitation envoyée à %invitee

en: You have accepted the invitation.
fr: Vous avez accepté l'invitation.
