Private Message Invites (1.0.3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Subject
gu: વિષય

en: All
gu: બધા

en: Apply
gu: લાગુ કરો
