Private Message Invites (1.0.3) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Subject
hu: Tárgy

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Created By
hu: Létrehozta
