Private Message Invites (1.0.3) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Body
id: Isi

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Subject
id: Judul

en: Created
id: Dibuat

en: All
id: Semua

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
