Private Message Invites (1.0.3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Subject
lt: Tema

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
